Звідки така жорстокість?! Цигани побили вагітну жінку, а після накинулись на міського голову. Подробиці жахають

1


У Мукачеві Закарпатської області роми накинулися з палицями на обурених людей і міського депутата, передає Корупція.Інфо.

Популярне: “Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

Так, цигани побили неповнолітню дитину і вагітну жінку, після чого в конфлікт втрутився місцевий депутат Юрій Кравчук, якого також побили.

Сам депутат повідомив на своїй сторінці в Facebook, що на прохання та скарги мешканців мікрорайону раніше він ініціював проведення комісії соцзахисту щодо сім’ї циган, яка мешкає неподалік.

Зі мною все нормально, побої не важкі. Нападати з палицями на вагітну жінку з неповнолітньою дочкою – тут коментарі зайві. Цікаво, що кілька років тому був співавтором статей про ромофобіі, в яких аналізував і засуджував гіпертрофовану ненависть окремих мукачівців до циганського населення, отримав подяку “, – написав Кравчук.

Постраждалі написали заяву про нанесення тілесних ушкоджень. Роми, в свою чергу стверджують, що їх побила вагітна жінка.

Нагадаємо, вісім чоловік ромської національності мали намір пройти державний кордон України без документів

Подробиці курйозного випадкуповідомив співробітник поліції Львівської області Ігор Зінкевич. За його словами, відбулося все в пропускному пункті Краковець


Оставить комментарий