Зловживання на 92 млн в Укрзалізниці: НАБУ повідомило про підозру 5 особам

5


Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру посадовим особам ВАТ «Укрзалізниця» та представників ТОВ «Вог Аеро Джет», які підозрюються в нанесенні збитку компанії в особливо великих розмірах.

Відзначається, що в скоєнні злочину, кваліфікованого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»), підозрюються:

  • — колишній керівник Філії «Центр забезпечення виробництва» (далі — «ЦОП») ВАТ «Укрзалізниця» (чинний на момент скоєння злочину);
  • — колишній заступник начальника Філії «ЦОП» ПАТ «Укрзалізниця» (чинний на момент скоєння злочину);
  • — начальник відділу нафтопродуктів управління обліку нафтопродуктів і складського господарства Філії «ЦЗВ» ПАТ «Укрзалізниця»;
  • — куратор компанії-постачальника палива — довірена особа кінцевих власників фінансово-промислової групи, до складу якої входить компанія-постачальник палива «Укрзалізниці».
  • — особа, підпорядковане куратору, відповідальна за пошук і супровід державних закупівель нафтопродуктів, в яких брала участь компанія-постачальник палива «Укрзалізниці».

Повідомляється, що оскільки місцезнаходження трьох з вказаних осіб — екс-керівника Філії, куратора компанії-постачальника і його підлеглого — поки не встановлено, то про підозру їм повідомили письмово, відповідно до ч. 1 ст. 278 Кримінального процесуального кодексу України.

Щодо решти підозрюваних вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Facenews

Оставить комментарий