Волонтер: захоплююся людьми, які рятують життя, допомагають своїй країні і народу, а не танцюють під час війни

0


Тут на мене посипалися звинувачення, мовляв Ви проти участі дружини Медведчука в танцювальному шоу, тому що Ви їй заздрите. Посміхаюся

Послухайте, якщо вже заздрити тому краще виберу когось з королівського роду, з родоводом, з манерами, з благородною красою, вихованням і бездоганною репутацією.

Не в моєму стилі ображати і обговорювати особисте життя кого б там не було, категорично не сприймаю плітки і уїдливі репліки, я лише висловилася на підтримку тих, кого поважаю і з ким повністю солідарна, щодо політичної і моральної складової цього питання.

Заздрити успіху та краси ніколи не буду швидше візьму приклад, але даруйте, вже точно не про обговорюваних персон. Такі в мене викликають лише презирство і огиду, ніколи великі гроші і статус не були для мене пріоритетом.

Я захоплююся Людьми, які творять, рятують життя, допомагають своїй країні і народу, хто віддає своє життя за добру справу, Людьми , які залишають за собою шлейф благородства, патріотизму і честі!! А не танцюють під час війни, коли гинуть співвітчизники і не живуть з шиком за рахунок голодних людей похилого віку і дітей. Заздрити тут точно нікому і нічим. У мене зовсім інший смак на людей..

«>

13.08.2018
04:48
Источник

Оставить комментарий