Видобуток вуглеводнів на Полтавщині віддали компаніям Фукса — Олігарх

6


Відповідно до звернень Державної служби геології та надр України, обласна рада Полтавської області погодив надання спеціальних дозволів на користування надрами на території області низки видобувних компаній. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «Економічної правди».

Зокрема, ТОВ «Іст Юроуп Петролеум» (раніше – ТОВ «Голдел Деррік») – спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) природного газу, нафти, газу сланцевих товщ; ТОВ «Твінс Груп», ТОВ «Еліон Інвест», ТОВ «Сенс-Д», ТОВ «Прайс Компані» – спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, природного газу, конденсату.

Компанії належать Павлу Фуксу, який відомий скупкою токсичних активів у оточення Віктора Януковича

“Раніше ми утримувалися від надання погоджень на отримання спеціальних дозволів, щоб прискорити прийняття Верховною Радою України закону 3038. Це була наша принципова позиція», – сказав голова постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Сергій Мамоян.

“Закон прийнятий, і тепер громади отримають частина рентної плати від видобутку вуглеводнів. Зазначені компанії надали всі необхідні документи, уклали соціальні угоди з органами місцевої влади, тому ми погодили надання їм спеціальних дозволів на користування надрами», – зазначив він.

Разом з тим, Сергій Мамоян зазначив, що депутати обласної ради будуть контролювати дотримання видобувними компаніями природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект про справедливий розподіл рентної плати за видобуток нафти, природного газу і газового конденсату.

Як повідомлялося раніше, Павло Фукс замітає сліди


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий