«Україна — г*вно, РФ — все»: у Раді закликали жорстко покарати зрадників

0


Позбавляти українського громадянства треба всіх жителів окупованих територій, які публічно принижували Україну, розмахували російськими прапорами і вибрали громадянство РФ, але з іншим категоріям повинно вестися слідство.

«Всі, хто відмовився від українського громадянства, схопили російських триколор, вони повинні бути автоматично позбавлені українського паспорта, без суду, без слідства, без нічого. На це навіть не потрібно витрачати час і роботи наших судів», — заявив народний депутат від фракції «Народний фронт» Юрій Береза.

За його словами, якщо людина публічно заявляв, що Україна — це г*вно, а Росія — це все, його потрібно позбавити українського громадянства, однак тут є ще кілька моментів.

«Є люди, які отримували паспорт свідомо, але приховано. З ними повинні працювати спецслужби, і за результатами так само автоматично позбавляти українського громадянства. І ще один момент момент, є люди, яких, за їх словами, змушували виступати проти України і приймати російське громадянство. Щодо них повинно проводитися розслідування і за рішенням суду позбавляти громадянства», — додав він.

Facenews

Оставить комментарий