У НАТО прокоментували можливість виходу США з альянсу

6


Сполучені Штати Америки не словом, а ділом підтверджують свою прихильність до Північноатлантичного альянсу. Про це заявив глава представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков.

«НАТО, я думаю, залишається фундаментом європейської і євроатлантичної безпеки, є наріжним каменем політики США в галузі безпеки вже майже 70 років.

Президент Трамп неодноразово заявляв про це і знову зробив це вчора, також ми бачимо це і в справах США — вони збільшили свою військову присутність в Європі, вони беруть участь в нашому Розширеному передовому присутності, яке було прямою відповіддю на російську агресію проти України», — сказав дипломат, відповідаючи на питання журналіста щодо ймовірності того, що США залишить альянс.

Зазначимо, Розширене передове присутність НАТО — це програма альянсу щодо посилення присутності в Східній Європі в рамках підтримки союзників. Вона була заснована у відповідь на анексію Криму і інтервенцію на Донбас з боку РФ на саміті у Варшаві в 2016 році.

«Отже, коли ми подивимося на те, що Америка зробила, я думаю, стає ясно, що США залишаються прихильними до НАТО», — додав Винників.

Facenews

Оставить комментарий