Росія перемагає по всіх фронтах

2


Уявіть, що я – Путін. У нього, на мій погляд, зараз – справжнє свято: весь світ – біля його ніг.

Цей Римський імператор з двоголовими орлами приймає у себе ЧС з футболу. До нього їдуть піддані з усіх провінцій цього незрозумілого світу, який біля його ніг. До російської фюреру, який творить все, що хоче, приїжджають дорогі гості з цивілізованих країн.

І сидить такий Путін: «Я сфальсифікував Олімпіаду в Сочі – і це доведено: винна держава. Я купив ЧС з футболу: просто дав грошей, щоб до мене приїхали з усього світу, щоб я махав їм рукою з трибуни Лужників. Я напав на дві країни (а якщо вважати Грузію – три): Україну і Сирію. У XXI столітті я анексував територію в центрі Європи, також порушив 9 міжнародних договорів. Я веду війну, я збиваю цивільні літаки як якийсь Каддафі (300 чоловік на борту, більшість – європейці). І ви це терпите – їдете до мене виступати. Знаєте, це нагадує, як перед імператором раби розігрують ігрища. Я дуже задоволений. Ви – дивовижні лохи. Я на цьому автовокзалі – головний наперсточник, а ви всі приходите до мене і граєте. А я вам і по обличчю, і стусана, і плюю на вас, вбиваю ваших близьких, а ви всі йдете і знову граєте в мої наперстки. Це дивовижне відчуття безкарності і пропащого, нікчемного світу. Я – Путін, я правий, а ви, Захід, просто м’якотілі. Ось гейропа, як я собі і уявляв: м’якотілі люди, які на мою клацання всі «з’їдять». Я – король світу. Розумієте? Президент США говорить: «Давайте все пробачимо, і повернемо Росію у Велику вісімку, до пристойним людям». Президент Франції говорить: «Давайте торгувати, любити один одного, от у нас є сир». Німеччина говорить: «Ми засуджуємо війну: ви збили Боїнг, ви – нехороші люди. Але нам потрібен газ. Дорогий Чикатило, допоможи нам. Прекрасний маніяк, нічого страшного, що ти їси людей. Бокасса теж їв людей, але у нього не було стільки нафти і газу: так що потерпимо, нічого страшного».

Це дивовижне відчуття безкарності і пропащого, нікчемного мираНичтожный, м’якотілий, безхарактерний Захід. І як Путін, я просто в захваті, маючи справу з такими лохами. «На дурня не потрібний ніж, йому покажеш мідний гріш – і роби з ним, що хочеш!». І ось я, Путін, роблю зі світом, що хочу. І цей світ приїде до мене, і буде розповідати-писати, що в мене є прекрасного. У мене сотні політв’язнів: я морю голодом Сенцова і тримаю в тюрмі ще 70 українських політв’язнів. А ви все це терпите. Які права людини? Що ви там відстоюєте? Швидко, до мене на трибуну – і аплодувати мені. Олімпіаду в Сочі я поцупив? Так і з Чемпіонатом світу що-небудь придумаю. А ви все стерпить – навіть якщо подтасую результати. Я просто вас за людей не вважаю, тому що в нашій зоні таких за людей не вважають. Я як Путін просто щасливий. Це свято душі. Коли ти робиш все, щоб тобі руки не подавали, – а до тебе повзуть, та ще й на колінах».

Росія на даний момент перемагає по всіх фронтах. Єдина країна, яка їй не здалася: Україна. Може, ще Литва та пара інших європейських країн, які насправді знають, хто такі росіяни. А інший світ чекає грошика: дайте грошей, газку. І роби щось хочеш, Володимир Володимирович, – заходь, бери.

Мені здається, нинішній Захід трохи включив мізки, потрібно, щоб у кожної країни він анексував територію, щоб збив літак кожної країни – хоча, я думаю, навіть це не допоможе. Його Західні партнери знайдуть причини, щоб продовжувати з ним спілкуватися. І якщо говорити з позиції Путіна: «Ви такі гарні хлопці: ніжні люди, ліберальні і демократичні. З вами дуже приємно мати справу».

Facenews

Оставить комментарий