Російський найманець розповів, як Кремль постачає військову техніку бойовикам на Донбас

3


Російський найманець Антон Раєвський, який воював на Донбасі, розповів, як поставляється бойовикам з Росії військова техніка.

Про це він написав в соцмережі.

«Абсолютно вся військова техніка 3 батальйону 7-ї мотострілкової бригади ЛНР з РФ… Для перекидання цієї військової техніки з території РФ на територію ЛНР і ДНР створюються групи з числа військовослужбовців 7 бригади, які потім у складі колон переганяють цю військову техніку в свою військову частину. Командири батальйонів, начальники штабів батальйонів 7 мотострелкоой бригади ЛНР всі кадрові російські офіцери. Також серед російських радників у 3 батальйоні 7 бригади був на командирській посади — командир мінометного підрозділу 3 батальйону. Крім російських радників по лінії Міністерства оборони РФ, особовий склад батальйонної розвідки і бригадної розвідки навчав російський інструктор, з його слів, по лінії ФСБ РФ», — написав росіянин.

«Колишній член 3 мсб 7омсбр роа Антон Раєвський про особливості громадянської війни в Україні», — прокоментував його слова у своєму Twitter користувач з ніком Necro Mancer.

Зазначимо, що Раєвський з вересня 2014 року знаходиться в базі «Миротворця».

Facenews

Оставить комментарий