Російські медіа продовжують просочуватися в Україну — політолог

0


Бізнес, зокрема і медіа, країни-агресора легко обходить заборони в Україні і далі транслює фільми, які, за діючими законами, в нашій країні показуватися не повинні.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив політичний експерт громадського проекту «Слово і Діло» Валентин Гладких. За словами експерта, навіть у публічних місцях у Києві можна відкрити заборонений «Вконтакте», не проблема також отримати в українському державному банку переклад з «забороненої» платіжної системи країни-агресора.

Також просто, через посередників, в Україні і відкривають свої офіси російські компанії, стверджує Валентин Гладких. «Наприкінці грудня відеосервіс OLL.TV, що входить до складу ахметівського ТОВ «Медіа Група Україна», анонсував запуск на території України онлайн-кінотеатру «Амедіатека». Він містить безліч серіалів і невелику кількість фільмів від таких студій, як HBO, Showtime, FOX та інші… насправді, українцям знову підсовують продукт компанії країни-агресора. Сервіс створений російською компанією «Амедіа», а послуга надається тільки російською мовою… Розробник, звичайно ж, також — Москва, РФ.

Ось такий простий і невибагливий спосіб обходити «санкції», «обмеження» тощо», — написав політолог. Валентин Гладких стверджує, що вищезгадана компанія «Амедіа» є виробником таких російських серіалів, як «Бідна Настя» і «Моя прекрасна няня», головна актриса якого потрапила до бази «Миротворця» за регулярні гастролі в Криму. «Засновник компанії «Амедіа» — російський продюсер Олександр Акопов, як відомо, довгий час консультував канали «Інтер» і «Україна». П.С. особливо цікаво дізнаватися про таке після публічного плачу Ярославни у виконанні Нацради з питань телебачення і радіомовлення з приводу недосконалого законодавства, яке не дозволяє цьому органу ефективно виконувати свої функції і протидіяти пропагандистському контенту з країни-агресора», — підсумував експерт.

Раніше АСН розповідала про те, що Нацрада з телебачення і радіомовлення для українських зірок, які гастролюють у Росії, запропонувала ввести штрафи або кримінальну відповідальність.Также Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення пропонує підвищити штрафи за недотримання квот демонстрування українського кіно.

Також раніше стало відомо, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе позапланову перевірку «Інтера» і СТБ за трансляцію в новорічних ефірах фільмів за участю російських акторів з «чорного списку» СБУ.  

Источник

Оставить комментарий