Ресторан майбутнього: як виглядатиме тернопільський “МакДональдз”. ФОТО, ВІДЕО

4


Заклад “МакДональдз” у Тернополі знаходитиметься в одноповерховій будівлі площею 520 кв. м, будівництво якої вже триває на майдані Перемоги. У ресторані передбачено 280 місць: 120 у залі та 160 на відкритій терасі. Для відвідувачів на автомобілях працюватиме послуга “МакДрайв”. Діти зможуть розважатися на дитячій гірці поруч із закладом.

Інтер’єр ресторану буде виконано у стилі Alphabet. Цей дизайн передбачає використання для оздоблення залу великих принтів з літерами, в яких графічно зображені страви “МакДональдз®”, стильні меблі, скляні перегородки з текстурними візерунками та інші цікаві рішення.

Планується, що тернопільський “МакДональдз” щоденно обслуговуватиме 2 тисячі відвідувачів. Відкриття закладу дозволить створити близько 100 нових робочих місць.

Відповідно до проекту, ресторан буде нового формату з досвідом майбутнього. Зокрема, у ресторані передбачено:

– Новий принцип роботи касової зони. Прилавок буде розділений на дві частини – для замовлення та для отримання страв. Відтак, відвідувачі, які очікують на замовлення, та відвідувачі, які роблять замовлення, не заважатимуть один одному.

– Експерт з гостинності. Його завдання – бути уважним до відвідувачів, помічати їх потреби та оперативно на них реагувати: допомогти розібратися з новими способами обслуговування в ресторані, допомогти родині у пошуку вільного столика, запропонувати меню шрифтом Брайля незрячому відвідувачу, допомогти іноземцю розібратися в меню, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет.

– Термінали самообслуговування дозволять відвідувачам спокійно та без поспіху оглянути всі страви з меню у електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки чи готівкою на касі, а потім забрати страви у зоні видачі.

– Обслуговування за столиками – це революція в “МакДональдз”, оскільки “МакДональдз” завжди був закладом самообслуговування. У “МакДональдз” з досвідом майбутнього відвідувач замовляє страви на касі, а потім чекає на замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує відвідувача за допомогою спеціального пристрою та приносить страви.

– Новий принцип роботи кухні “Приготовано для тебе” дозволить відвідувачу додати чи забрати інгредієнти в бургерах на свій смак – додати до улюбленого Дабл Чізбургеру ще один біфштекс чи замовити бургер Маестро з чотирма додатковими інгредієнтами.

Детальніше про те, як працюватиме заклад у Тернополі – у відео ІНТБ.

Оставить комментарий