Подружжя Трамп випила чаю з королевою Єлизаветою — Олігарх

5


Президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія відвідали Віндзорський замок з метою присутності на церемонії чаювання з королевою. Це була перша офіційна зустріч Єлизавети II з нинішнім главою Сполучених Штатів.Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення BBC.

Видання зазначає, що Трамп — 12-й американський лідер, з яким зустрілася королева. За 66 років свого перебування на троні вона зустрілася з усіма президентами Сполучених Штатів за винятком Ліндона Джонсона.

При цьому її зустріч з нинішнім господарем Білого дому не обійшлося без несподіванок.

Під час обходу гвардійців почесної варти, одягненого в червоні мундири і традиційні ведмежі шапки, Трамп раптово зупинився, чим збентежив британську королеву.

На думку британських журналістів, «поведінка Трампа частково нагадувало вівчарську собаку, який стереже череду».

Видання зазначає, що рукостискання Трампа виглядало досить м’яким, і, здається, що він був уважним, стежачи за королевою, щоб перевірити, чи знаходиться він в потрібному місці в потрібний час.

Після офіційного привітання королева, Дональд Трамп і перша леді Меланія Трамп вирушили у внутрішні приміщення замку для чаювання.

Після закінчення зустрічі Трамп разом з дружиною Меланією відправився в аеропорт Прествік в Глазго в Шотландії, де вони проведуть вихідні.

Джерело фото – BBC
Джерело фото – BBC
Джерело фото – BBC
Джерело фото – BBC

Джерело фото – BBC

Як повідомлялося раніше, Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на вечері з прем’єром Британії


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий