Північна Корея зробила різку заяву на адресу США

0


Північна Корея звинуватила США у просуванні політики міжнародних санкцій незважаючи на кроки доброї волі з боку Пхеньяну в питанні ядерного роззброєння. Про це повідомляє агентство з посиланням на заяву МЗС КНДР.

«Поки США дотримуються застарілих сценаріїв, яких дотримувалися всі попередні адміністрації і не змогли досягти успіху, не можна очікувати прогресу в реалізації спільної заяви, включаючи денуклеаризацію КНДР», — йдеться в заяві.

У Пхеньяні запевнили, що прагнуть втілювати широке угода, досягнута під час зустрічі лідерів Північної Кореї і США 12 червня в Сінгапурі.

МЗС КНДР заявило, що країна припинила тестування ракет, ядерні випробування і демонтувала «ядерні випробувальні майданчики», проте США продовжують наполягати на насамперед денуклеаризації.

«Тим не менш, США відповіли на наші очікування підбурюванням до міжнародних санкцій і тиску на КНДР. Сполучені Штати намагалися знайти привід для посилення санкцій проти КНДР», — заявили в Північній Кореї.

Як відомо, США наполягають на підтримку санкцій проти КНДР, стверджуючи, що Пхеньян не зробив достатньо для їх скасування.

Facenews

Оставить комментарий