Підприємці під Кабміном вимагають від Гройсмана припинити знищувати бізнес

6


Підприємці прийшли під Кабінет міністрів України та вимагають від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана припинити блокування роботи десятої частини підприємств.

Зокрема, представники малого і середнього бізнесу, а також громадські організації вимагають від прем’єра вплинути на міністра фінансів Олександра Данилюка, щоб той скасував електронну систему блокування податкових накладних.

Координатор громадської ініціативи «B2F Бізнес за майбутнє» Ліна Клебанова зазначила, що ставлення Кабміну до малого і середнього бізнесу є показовим.

«Це не тільки блокування податкових накладних, це і тиск на підприємництво, і підвищення мінімальної заробітної плати без прив’язки до реальної економічної ситуації. Оновлені перевірки, ще 21 орган може кошмарити бізнес. У нас 43% бюджету розподіляється органами державної влади і йде в кишені Косюка, Бахматюка та інших панів, мають лобинг у Верховній Раді», — сказала Клебанова, назвавши Данилюка гальмом реформ.

За її словами, у Кабміні вже не до кого звертатися і з ким говорити. Тому підприємці закликають президента Петра Порошенка подати у Верховну Раду законопроект про податок на виведений капітал.

«Ви або будете людиною, яка зробить в Україні економічний без віз, бізнес від вас просто відвернеться. Це навіть не обговорюється», — зазначила Клебанова.

До підприємців вийшов представник Кабміну, який прийняв їхнє звернення до Гройсмана і запросив частину з них на обговорення.

«>

Источник

Оставить комментарий