Оголошені нові тарифи на електрику та опалення в Києві

2


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), схвалила постанову про тарифи на виробництво теплової енергії КП «Київтеплоенерго» і відпуск електричної енергії для ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Про це повідомила прес-служба КМДА.

«Зазначена постанова встановлює тарифи для «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6″, – йдеться в повідомленні.

Планується, що з 1 серпня 2018 для «Київтеплоенерго» вступлять в силу наступні тарифи:

на відпуск електричної енергії – 182,91 коп/КВт∙год;

на виробництво теплової енергії для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 784,58 грн/Гкал;

на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води – 477,19 грн/Гкал;

на виробництво теплової енергії для надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води установам, що фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів – 1187,2 грн/Гкал;

на виробництво теплової енергії для потреб інших споживачів – 1186,56 грн/Гкал.

При цьому ПАТ «Київенерго» закликає жителів столиці погасити борги за тепло і гаряче водопостачання до 1 серпня.

«Споживачі централізованих послуг теплопостачання столиці повинні сплатити борги за гарячу воду і опалення до 1 серпня 2018 року. Кошти, які надійдуть в якості оплати боргів за теплопостачання на рахунки «Київенерго», автоматично перераховуються на спецрахунки в Ощадбанку для оплати боргів за газ», – відзначили в компанії.

У «Київенерго» нагадали, що з 1 травня теплові мережі і котельні столиці передані в управління комунального підприємства «Київтеплоенерго», а з 1 серпня до цієї компанії перейдуть і столичні ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод «Енергія».

«У зв’язку з відмовою НАК «Нафтогаз України» підписувати контракт з «Київтеплоенерго» через невирішену ситуацію з боргами за газ погашення існуючих боргів протягом найближчих двох місяців є запорукою стабільності енергопостачання Києва», – резюмують в «Київенерго».

За даними компанії, зараз борг споживачів за тепло і гарячу воду складає близько 4,8 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду мають населення та ЖЕО столиці – 3,2 млрд грн. Борги державного та місцевого бюджету складають 190 млн грн, інших споживачів – 349 млн грн. Борги державного бюджету з компенсації пільг та субсидій, а також різниці в тарифах становлять майже 1 млрд грн. При цьому свою заборгованість перед «Нафтогазом» за спожитий газ у «Київенерго» оцінюють в 3,8 млрд грн.

Facenews

Оставить комментарий