Нардеп Сюмар розповіла, як влаштувала скупку нерухомості — Олігарх

1


Глава комітету Ради з питань свободи слова Вікторія Сюмар виклала свою версію історії з її нерухомістю, з-за якої нещодавно розгорілися скандали. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з публікації «Країни».

За словами екс-журналістки, коли вона тільки почала працювати на «Голосі Америки» і «з’явилися перші гроші», то стала скуповувати недобудовані будинки. Вона наймала «хлопців-будівельників з Погребищ» і самостійно малювала проекти реконструкції або добудови будівель.

“Далі ми їх добудовували і продавали, звичайно сплачуючи всі податки. Потім був свій будинок. У мене вдома і в будинку побувала половина громадських активістів, і знають як це було …», – зазначила вона.

Сюмар повідомила, що для неї ремонти в квартирах – це захоплення для душі. Настільки, що вона допомагає їх робити друзям. “Я їх допомагаю робити численним друзям просто тому, що так відпочиваю. У себе в квартирі заради «творчості» я майже власноруч сдирала штукатурку, щоб проявити стіни 50-х років… і знайти простий, але творчий дизайн. Стіни, власне, всі були грибкові, бо дах протікав і там 20 років ніхто не жив… та й проект маминого будинку, з якого так прагнули зробити штучний скандал, я придумала і малювала переважно сама. Він скромний і простий, але улюбленому скандинавському стилі… Нижче на фото як це виглядає», – повідомила вона.

Свій «камингаут» Вікторія Сюмар приурочила до дня будівельника. “І до того, що Україна відбудеться тоді, коли ми станемо будувати. Не можна все життя розкидати каміння і кидати один в одного. Час збирати. І будувати. В це вірю. З Днем будівельника нас). PS. Картини – від Anna Kamuz і з благодійного аукціону) PPS. Зазначені в пості ті, хто насправді знає, наскільки мені близько, захоплення)», – написала вона.

Як повідомлялося раніше, нардеп Сюмар пояснила, звідки в її матері будинок під Києвом.
Надрукувати
Олена Чорнобай
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий