Нардеп про «таємну» правці в законі про Антикорупційне суді: пахне кримінальною справою

4


Якщо правка по апеляції у законі про Антикорупційне суді дійсно не була зачитана в сесійній залі і не обговорювалася на комітеті, тоді буде порушено кримінальну справу.

Про це в коментарі InfoResist сказав народний депутат Леонід Ємець.

«Суть в тому, що до моменту створення вищого Антикорупційного суду справи, які зараз розглядаються в судах, передаються далі не Антикорупційний суд, навіть після його створення, а в звичайний Апеляційний суд. В принципі претензії, які прозвучали, стосуються того, що був змінений текст закону після голосування і з цим треба окремо розбиратися. А що щодо самої суті проблеми, я вважаю, що треба зараз вносити зміни до законодавства, цей закон, але не так банально», – сказав він.

Як зазначив нардеп, Антикорупційний суд створюватиметься приблизно 8-10 місяців.

«Якщо до цього моменту суд першої стадії прийме рішення вирок або виправдання, то не буде куди передавати взагалі, раз прописано банально, що передають тільки в Антикорупційний суд. І там є час на апеляцію, 10 днів, і в разі, якщо він не буде витриманий, а точніше взагалі не буде, тому ідею треба прописати яку? Що справи передаються з першого суду Антикорупційний суд після того, як якщо рішення, вирок, або виправдання було прийнято в термін, який не перевищує строк подання апеляційної скарги, тобто 10 днів, і на цей момент Антикорупційний суд фактично було створено. Це я вам кажу не правку, це я вам кажу ідею правки», – сказав Ємець.

За словами нардепа, на засіданні комітету ця правка начебто не обговорювалася. «Я пам’ятаю це засідання комітету, ця позиція там, здається, не обговорювалася, обговорювалося міжнародна рада експертів, їх висновки, а питання апеляції не обговорювалося», – сказав Ємець.

Крім того він зазначив, що якщо це питання дійсно не обговорювалося, то буде кримінальну справу.

«Далі кримінальну справу, виробництво. Я, чесно кажучи, сумніваюся, що це могло бути, тому що це дійсно дуже чітке кримінальну справу буде», – резюмує депутат.

«>

Источник

Оставить комментарий