На Тернопільщині понад десять тисяч сімей боргують за комуналку

0


Більше десяти тисяч сімей на Тернопільщині боргує за житлово-комунальні послуги. Найбільше боржників зафіксовано у Тернополі – понад чотири тисячі. Таким родинам зупиняють субсидії. Їх відновлять після погашення боргу.

Наразі в області близько вісімдесяти тисяч родин користується субсидіями. Користувачів субсидій меншає через боржників, – кажуть в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради.

«Більше чотирьох тисяч сімей у Тернополі не отримали субсидії через заборгованість за житлово-комунальні послуги. Оскільки працює ще одна умова при якій, особи що мають заборгованість за комунальні послуги понад два місяці не можуть користуватися субсидіями. Відтак боржникам порада тільки одна – погасити борги перед підприємствами, якщо цей борг великий – укласти угоду про реструктуризацію. Загалом в опалювальний період в Тернополі було 49 тисяч отримувачів субсидій. Наразі нараховуємо значно менше субсидіантів», – додає Володимир Сулима.

Держава у свою чергу боргує за субсидії, надані населенню, перед комунальними підприємствами. Тільки перед «Тернопільміськтеплокомуненерго» заборгованість сягає 300 мільйонів гривень.

Софія Романська

Оставить комментарий