Мільярдер Прохоров згортає бізнес в Росії

0


Мільярдер Михайло Прохоров, який займає 12-у сходинку в списку найбагатших людей Росії від Forbes, продовжує позбавлятися від активів в РФ.

Компанія Прохорова Dimosenco Holdings продала пакет акцій алюмінієвого гіганта «Русал» структурам Віктора Вексельберга і Леонарда Блаватника, повідомив ТАСС з посиланням на інформацію, опубліковану Гонконгською біржею. 

З 13,7% акцій Прохорова Вексельберг і Блаватник отримали 7%, заплативши 503,9 млн доларів. Угода пройшла з 40-відсотковою знижкою до ринкової ціни. Ще 3,32% в «Русалі» за 240 млн доларів Прохоров продав на біржі в лютому.

Той факт, що угода пройшла зі значним дисконтом говорить про те, що пакет (6,7%), який залишився у Прохорова, швидше за все, теж буде проданий, каже директор «Ренесанс капіталу» з електроенергетики, металургії і добрив Володимир Скляр.

У червні, нагадаємо, Прохоров продав контрольний пакет медіахолдингу РБК Григорію Берьозкіну. Влітку минулого року він позбувся головного російського активу — 20% акцій «Уралкалія», які за 1,6 млрд доларів купив «Уралхім» Дмитра Мазепина. У серпні того ж року почалися переговори про продаж інвестбанку «Ренесанс капітал» китайської Fosun International.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...

Оставить комментарий