МЕРТ планує приватизувати кіностудію Довженка й Національний цирк – ЗМІ

0


До переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації протягом 2017-2020 років, увійшли низка українських державних цирків і кіностудій, зокрема – Національний цирк України і Національна кіностудія ім. Олександра Довженка.

Як пише «Дзеркало тижня», зараз зазначений перелік налічує всього 893 держпідприємства, однак згодом їх кількість зросте майже до 4 тисяч.

«За нашою творчою лінією у дзвінкій вервечці таких підприємств, наприклад, Національний цирк України (і ще шість українських держцирків). А також Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, Українська студія хронікально-документальних фільмів, Українська кіностудія анімаційних фільмів», – йдеться в статті.

«Циркова палітра» об’єктів, які підлягають приватизації, за словами автора, ще більш вражаюча: Харківський держцирк їм. Ф. Яшина, Дніпропетровський держцирк, Одеський держцирк, Криворізький держцирк, Львівський держцирк та ін.

Автор вказує, що приватизація – це одне із зобов’язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей з МВФ. При цьому, приватизація об’єктів з національним статусом є юридично і політично складним процесом.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...

Оставить комментарий