Мати продала дитину на порозі пологового будинку: деталі скандалу на Черкащині

3


Знайомі затриманої за спробу продажу новонародженої дочки мешканки Черкаської області Ольги знали про її намір.

Про третьої вагітності 29-річної Ольги вони дізналися від неї в кінці минулого року і відразу повідомили про це в поліцію. З лютого цього року правоохоронці почали операцію, передає ТСН.

У день продажу, коли жінка вийшла з пологового будинку, вона сіла в автомобіль, де перебували правоохоронці. Вона не була емоційною і постійно мовчала. Коли «покупці» передали їй в руки гроші, відразу повідомили, що є поліцейськими. Після цього Ольга розплакалася і заявила, що отримані 140 тисяч гривень планувала витратити на двох дочок, яких виховують бабуся і прабабуся.

 

Відзначається, що Ольга ніде не працювала. За словами бабусі і прабабусі жінки, вона закінчила школу і відмовилася від подальшого навчання.

Сама затримана не жила з родиною. Двох дітей вона народила від співмешканця, який, щоправда, кинув її ще чотири роки тому. Жінка тривалий час не цікавилася справами своїх дітей. У січні цього року вона приїхала і повідомила про свою третьої вагітності. Ніякої інформації про батька дитини вона не надала. Зараз її двох дочок у віці шести і восьми років виховують бабуся і прабабуся. Вони живуть у сільській місцевості.

45-річна мати затриманої працює санітаркою. Про неї у населеному пункті відгукуються тільки по-доброму. Дівчатка ходять в місцеву школу і не пропускають навчання, хоча сім’я поставлено на облік як така, що живе в складних життєвих обставинах.

 

Зараз відомо, що запобіжний захід у Черкасах будуть обирати найближчим часом. Прокуратура наполягає на двох місяців арешту. Рідні затриманої не знають нічого про судовому процесі.

«>

Источник

Оставить комментарий