“Люди, які знали про цей злочин, але…”: у Авакова заговорили про нових підозрюваних у вбивстві Ноздровської

0


Радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Зорян Шкіряк розповів про новий поворот у справі про вбивство юристки  Ірини Ноздровської. Він повідомив, що слідчі підозрюють, що у справі можуть з’явитися нові підозрювані – люди, які знали про цей злочин, але не заявили про нього в поліцію, передає Корупція.Інфо.

Зорян Шкіряк розповів, що правоохоронці зробили величезну роботу, до того ж в розкритті цієї справи їм ніхто не допомагав. Поліцейські відслідкували весь маршрут підозрюваного від “точки А” до місця, де було скоєно вбивство Ірини Ноздровської, вони опитали тисячі людей у місцевості, де жила загибла.

“Місцеві мешканці практично не йшли на контакт з правоохоронцями, знаючи про неоднозначне ставлення до родини Ноздровських  в її рідному селі”, – зазначив Шкіряк.

За словами Шкіряка, доказова база, яку зібрали працівники Нацполіції і направили до суду, є незаперечною і не піддається сумніву. До того ж підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської Юрій Россошанський зізнався у скоєнні злочину, хоча розкаяння з його уст так і не прозвучало.

“Россошанський відтворив злочин під час слідчого експерименту повністю”, – заявив радник Авакова, додавши, що в цій справі  немає ніякої політичної складової, а лише особиста неприязнь двох ворогуючих родин, людський фактор, підігрітий алкоголем.

Популярне:"Запропонував пощедрувати": На Харківщині педофіл заманив і зґвалтував дитину

Шкіряк повідомив, що слідство володіє  результатами аналізу ДНК, також  проводиться ще понад  70 криміналістичних експертиз, які,  за попередніми даними, підтверджують основну версію слідства і причетність до вбивства Юрія Росошанського.

“Слідство ще не завершено, але Нацполіція України має всі підстави вважати, що також існують особи, які володіли інформацією  про цей злочин, але мовчали, а за це, як відомо, настає  кримінальна відповідальність. Ці особи стануть підозрюваними і їм буде висунуто підозру”, – заявив Шкіряк.

Також радник міністра внутрішніх справ провів паралель між справою Ірини Ноздровської  і справою про вбивство відомого журналіста Павла Шеремета, яке було скоєно влітку 2016 року, і відзначив, що публічний резонанс навколо розслідування цих справ створює певні перешкоди для правоохоронців.

“Це ж слідство, не можна оприлюднювати інформацію  про кожен крок слідчих, якщо ми дійсно хочемо дізнатися правду і щоб винний поніс покарання. Запевняю, що вже найближчим часом всі питання, які є в захисту Ноздровських та її доньки Ірини, відпадуть”, – зазначчив Шкіряк.

Оставить комментарий