“Коли ховав тіло, син телефонував із в’язниці”: У Нацполіції розповіли всю історію вбивства Ноздровської

0


Поліція отримала дані про те, що під час вбивства Ірини Ноздровської, протягом приблизно двох годин, у мобільного телефону підозрюваного Юрія Россошанського був відсутній зв'язок, а його син Дмитро безуспішно намагався додзвонитися батькові із СІЗО, передає Корупція.Інфо.


Про це заявив перший заступник начальника Нацполіції України – глава кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

"Ми з'ясували, що син підозрюваного і раніше із СІЗО зв'язувався по мобільному зв'язку з рідними. А 29 грудня він активно намагався додзвонитися батькові – у передбачуваний час вбивства. Однак протягом двох годин йому це не вдавалося", – сказав він.

Слідство зажадало дані з'єднань членів сім'ї Россошанських: сина, батька, матері.

"Дружина підозрюваного, нагадаю, стверджувала, що о 21:00 вони з чоловіком лягли спати. Однак дані оператора показали, що вона активно користувалася мобільним до глибокої ночі – вже наступного числа, 30 грудня. І жінка неодноразово дзвонила чоловіку. У цей же час батькові намагався додзвонитися й син", – зазначив Аброськін.

Коли поліцейські почали задавати додаткові питання старшому Россошанському, виявилося, що того дня у нього в гостях був батько цивільної дружини Дмитра Россошанського.

"Чоловік прийшов у гості до нашого підозрюваного після обіду, повертаючись із похорону свого знайомого. Вони разом випили. Потім, як зізнався підозрюваний, він пішов проводжати гостя. І момент "проводжання", і момент приїзду Ірини в Демидів – фактично один час", – розповів поліцейський.

Россошанський провів гостя, а коли йшов сам, під'їхав автобус, з якого вийшла Ірина.

Популярне:"Запропонував пощедрувати": На Харківщині педофіл заманив і зґвалтував дитину

"Вона відразу стала мене ображати, кричати: "Вбивця!" – розповів підозрюваний. Після цього, за словами підозрюваного, на нього ніби щось найшло. Мовляв, уже не було сил терпіти скандали і т.д. Він підійшов, притиснув її до стіни або забору (там ще якісь кущі) та завдав Ноздровській удари ножем.

Ніж не в тому розумінні, а предмет на зразок ножа, який підозрюваний використовував у господарстві. Носив його в домашньому одязі", – пояснив представник Нацполіції.

Після цього Россошанський поніс тіло до мосту, де, за його словами, роздягнув Ірину, а тіло вкинув у річку.

Оставить комментарий