Ігор Луценко: Отже, завдяки Аль-Джазірі, весь світ тепер знає, що за людина очолює у нас Нацбанк

0


Отже, завдяки Аль-Джазірі, весь світ тепер знає, що Нацбанк у нас очолює людина, котра раніше оперувала краденими мільярдами оточення Януковича.

Перш за все, вітаю тих окремих телепнів з МВФ, котрі до останнього підтримували Гонтарєву в її безумній політиці по розвалу національних фінансів. Це і афери по так званому «очищенню» банківської системи, після котрого у нас у країні фактично прикоротилося кредитування, а мільйони вкладників втратили заощадження. Це відверто хаотична і, як наслідок, провальна політика щодо підтримки курсу гривні, внаслідок якої ми стали рекордсменами на планеті по девальвації (майже стільки, скільки в Сирії, при незрівнянно більшому воєнному конфлікті там). Це і її спроби покерувати українськими судами, що є предметом зараз розслідування з боку ГПУ за моєю заявою.

Коротше, тепер МВФ, як організації, котра чутлива до суспільної думки, з Гонтарєвою працювати не можна.

Тому нам головного банкіра країни треба негайно звільняти, бо ніхто з міжнародних фінансових структур і копійки не має дати Україні, поки формально Нацбанк очолює фінансова махінаторша. Президент має негайно внести подання про її звільнення, і призначити якусь чесну людину – якщо, звісно, знайдуться охочі в оточенні нинішнього гаранта Конституції.

По-друге, вітаю усіх медійних лизоблюдів, котрі оспівували Гонтарєву всі ці роки. Для того, щоб донести до українців той факт, що фірма під керівництвом пані Валерії займалася операціями з краденими мільярдами оточення Януковича, знадобився катарський телеканал. До Аль-Джазіри пенва українська «преса», в тому числі окремі «антикорупційні» та «прогресивні» видання вперто облизували Гонтарєву. Ви – не журналісти, ви або куплені, або просто недалекі негідники.

Igor Lutsenko

Источник

Оставить комментарий