Фашик Донецький: Балада про двох фублях

9


Жителі окупованого рф Донецька підтвердять — їздити в так званих маршрутних таксі — це ще той стрес і треш.

Взагалі, поїздка в маршрутці в Донецьку відрізняється від поїздки поза окупації. Почнемо з того, що поза окупації в маршрутках шум і гам, дуже часто якась пиииздец яка вихована в хліві особа всю дорогу бубонить про подробиці свого особистого життя і ти вже за 10 хвилин розбираєшся чому вася — казззел, а мариночка — лялечка, але вася-казззел її ображає. Також можна почути подробиці п’янки від якогось чудилы, який половину пам’ятає, а половину не пам’ятає. Ну або можна почути розмову про роботу або розмову бабусі з бабусею, яка херово чує, але її розмова чують тупо всі пасажири маршрутки.

У оккупированом рф Донецьку все не так. На вулиці 37-й рік, йопт — нехер годувати незнайомих людей подробицями особистого життя, ато раптом хто стуканет на тебе і ти отримаєш масу вражень в темному приміщенні. Дуже рідко хто розкриває рот в громадському транспорті, бо мало.

Навіть у годину пік всі намагаються менше говорити вголос. Людям, які їдуть працювати за їжу, вистачає проблем і так, тому знайти на свою жопу пригод з-за довгого язика — вельми сумнівне задоволення. Простіше доїхати мовчки, відпрацювати і поїхати додому мовчки. Навколо вороги і атмосфера страху, адже ти завжди можеш опинитися поруч з родичем когось з мыгыбы або самої гебнею,який тебе здасть. З сепарами простіше, з звичайними орками. Їх можна почути по перегару+від них формою і потім тупо смердить так, що їм доместос потрібно пити 2 місяці,щоб сморід від форми вивітрилася.

До речі, про громадський транспорт. В окупованому рф 2 виду транспорту є: приватний і муніципальний. Муніципальний — це трамваї, тролейбуси і великі автобуси, вартість проїзду в них 3 фубля. Приватні перевезення маршрутними таксі — це 8-9 фублев за проїзд.

Незважаючи на досить невисоку ціни за проїзд, колісний парк стомлений — запчастини коштують як нирки бегемота, ремонтувати маршрутки ну дуууже дорого в Донецьку, тому їздять всі в ушатанных і на швидку руку подлатанных маршрутках.

Нехуй скаржитися на життя і на сервіс, їде віз-маршрутка і заєбца. Ато раптом ти агент сбУ, якщо ти скаржишся на всі вголос? Язик до Києва доведе — це застаріла прислів’я, в тренді в Донецьку прислів’я — довгий язик доведе до підвалу. Так що закрий рот на замок і ехай собі спокійно, у біндер все набагато гірше, Україна завтра замамерзнет, пам’ятай про це.

Постійне емоційне напруження, обстріли і сюрреалізм що відбувається навколо роблять людей все більш озлобленими і похмурими. Люди, які їдуть з ранку в громадському транспорті, в 99% випадків заробляють мізер, працюють за смішні гроші, так що тут не до усмішок і смішних анекдотів, люди їдуть роботу працювати, щоб вижити. Робота-магазин-бігом додому — це звичний розпорядок дня у абсолютної більшості цивільних.

Вихід емоцій при постійній психологічній напрузі повинен бути, інакше люди зваряться у власному соку. Всі втомилися від війни: і адекватні люди, і упижженая наглухо вата, і орки. З найменшого приводу люди тупо вибухають і скандалять, розмахуючи руками.

Стати боксерською грушею для виходу емоцій незнайомої людини в окупації дуже просто: можна ненароком штовхнути людину, голосно слухати музику в навушниках або полізти без черзі до каси в супермаркеті. І не дай боже того, хто накосячілі обуритися, хуями його накриють з усіх боків.

Одним із способів виплеснути енергію і злобу є ранковий срач в маршрутках Донецька. Срач в основному піднімають ті, хто проспали здачу свою. Ви самі прекрасно знаєте: з ранку, у час пік полюбому знайдеться віслюк, який рассыпет здачу від воділи, проспить свою здачу або тупо водила обрахується. І тоді починається що? Правильно, ранковий срач.

У Донецьку все не так, як поза окупації: не дай бог, щоб здачу не дали ебнутой бабусі, яка хуй знає куди їде в 7 ранку і в неї родич серед орків є — тоді починається повний пиздець. Божий одуванчик в хусточці, якому не додали здачу, якщо йому не додали грошей назад, починає тааааак матюкатися, що шевці і стриоители можуть сміливо записыватья до бабусі на курси з використання нецензурних метафор класу -люкс- .

-Водій,сука ! Віддай 2 фубля здачі !! Тобі пиздець в пеклі, у мене і там знайомства є ! Я зараз в прокуратуру подзвоню ! Я захарасту буду скаржитися !- це стандартна ситуація з ранку для донецької маршрутки. Люди починають приєднуватися до ранкового обговорення, крити хуями водія і пасажира, який проспав здачу або кому здачу не дали. Все,пиздец — маршрутка перетворилася у вулик з матюкающимися бджолами, 20-30 хвилин коштує такий мат-перемат, що навіть бувалі будівельники червоніють.

Найгірше тим, хто просто в тиші хотіли доїхати на роботу — ці терплять до останнього срач за рубль-два. але коли вони вибухають, починається армагедец — ці люди готові перегризти кадик крикунам у стрибку через всю маршрутку, готові заплатити за проїзд за всіх пасажирів або віддати проспавшему здачу його пару монет зі своєї кишені, лише б припинився ор і кудахтание. Часто серед таких людей зустрічаються філософи, які пояснюють командним голосом просту істину: за 1 або 2 фубля в окупованому рф Донецьку не купиш ніхуя, тому весь срач і виття за копійки поганий, не має сенсу один одного хуями крити за такі гроші, бо навіть в туалет за ці гроші не сходиш.

Ранковий срач закінчується тоді, коли бабуся, якої не було з ким поговорити або проспавши здачу, залишають приміщення маршруто-лексуса. Люди заспокоюються і знову роблять покер-фейс,повністю занурюються у свої проблеми — як дожити до завтра і завтра є вони.

Мораль: нерви ні до чорта у вати. Кисільні берега не видно в підзорну трубу з макіївського берега, холодильник впевнено починає перемагати. Скоро вата почне один на одного кидатися за косі погляди.

І все з-за йобаних кацапів. Сумно, коротше.

Фашик Донецький

«>

Источник

Оставить комментарий