Ці масштаби шокують: озвучені суми крадіжок на Укрзалізниці. Обуренню немає меж!

1

Озвучений гігантський масштаб злодійства на підприємстві “Укрзалізниця”

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, щорічно в компанії крадуть від 10 до 15 мільярдів, передае Корупція.Інфо.

Популярне:
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких


«Ці гроші повинні бути спрямовані не в кишені окремих людей, а на модернізацію, на оновлення компанії”, – сказав Омелян.

За його словами, на закупівлі в компанії впливає криміналітет і народні депутати. Що стосується стану дороги, то на думку Омеляна, зараз УЗ в найгіршому вигляді.


Як приклад управління, але згадав часи Григорія Кирпи. “Була жорстка вертикаль, від самого політичного верху до останнього провідника або залізничника. У цьому випадку, на жаль, ми можемо про таке тільки мріяти”, – сказав Омелян.

Відзначимо, за цю ціну можна купити собі маленький острів. Наприклад, Йост-ван-Дейк в Карибському морі. Площа острова – 8 квадратних кілометрів, він забудований віллами і котеджами, які здають в оренду туристам. Власник готовий продавати острів по частинах, кожна оцінюється в 150-500 тисяч доларів.

Раніше Омелян заявив, що після відставки Войцеха Балчуна Укрзалізницю очікує вал звільнень чиновників високого рівня.

Оставить комментарий