Чиновник-хабарник, утікаючи від слідчих, ледь не убив прокурора

3


ср, 16/05/2018 — 17:40

Тікаючи на власному автомобілі від правоохоронців, хабарник намагався скоїти наїзд на представника закону.

При проведенні перевірки суб’єкта господарювання щодо дотримання норм чинного законодавства головний спеціаліст Луганського обласного управління Госгеокадастра виявив порушення, відповідальність за яке передбачена Кримінальним кодексом України, повідомляє Департамент захисту економіки Нацполиции.

Однак чиновник запропонував вирішити питання «відповідальності» за 70 тисяч гривень. А саме, про виявлений факт не повідомляються правоохоронні органи, і складається адміністративний протокол з заздалегідь неправдивими відомостями.

8 травня був задокументований факт отримання фігурантом частини неправомірної вигоди – 30 тисяч гривень. Зрозумівши, що його викрили, чиновник почав тікати від правоохоронців і намагався здійснити наїзд на військового прокурора.

В подальшому було встановлено, що зловмисник залишив свій автомобіль і виїхав за межі міста. Незважаючи на заходи конспірації, правоохоронці встановили місце знаходження фігуранта і його автомобіля.

14 травня правоохоронці затримали головного спеціаліста обласного управління Госгеокадастра. У той же день йому було повідомлено про підозру у ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Під час проведення обшуку автомобіля підозрюваного було вилучено 30 тисяч гривень, які він останній отримав в якості хабара. Слід зазначити, що технічний паспорт на автомобіль виявився підробленим.

Крім того, що чиновнику інкримінують вчинення правопорушення, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України, дії зловмисника додатково кваліфіковані за ст. 348 (Посягання на життя співробітника правоохоронного органу) КК України.

Співробітники військової прокуратури Луганського гарнізону звернулися з клопотанням до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Источник

Оставить комментарий