Чекати киянам зниження тарифів на тепло: з’явився відповідь

2


Жителям Києва навряд чи варто чекати зниження тарифів на житлово-комунальні послуги у зв’язку з переходом теплокомплекса столиці під контроль комунального підприємства «Київтеплоенерго».

Це випливає зі слів експертів в енергетичній галузі.

«Зниження тарифів (для населення) НКРЭКУ (Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг) не планує», — сказав колишній член регулятора Андрій Герус.

При цьому ряд експертів не виключає зниження тарифів для населення у зв’язку з переглядом цін теплогенеруючій компанії. Такої думки, зокрема, дотримується директор спеціальних проектів науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев.

«Зниження тарифів на гарячу воду і опалення не виключено», – сказав він виданню.

Можливе зниження цін на тепло для населення вважає і президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» Михайло Гончар. Однак величина такого зниження, на його думку, буде менше, ніж знижка для «Київтеплоенерго». При цьому зниження тарифу для комунального підприємства свідчить про штучне завищення цього показника в минулому, вважає експерт.

«Потрібно дивитися з іншого боку – ці 29%, грубо кажучи, на них тариф був завищений. Якщо зниження (тарифів для населення) не буде, стане зрозуміло, що просто відібрали (столичний теплокомплекс) у Ахметова і віддали на годування комусь іншому», — резюмував він.

Facenews

Оставить комментарий