У тернопільських маршрутках заборонять російську музику? Депутати Тернопільської міської ради ініціюють звернення щодо заборони російської музики у громадському транспорті Тернополя. Цю ідею вже підтримало двісті п’ятдесят осіб. Питання ще розглядатимуть на сесії міської ради.

Заборонити російську музику планують не лише у громадському транспорті, а й у розважальних центрах і на вулицях Тернополя. За соціологічними опитуваннями: більшість жителів краю погоджується з рішенням про заборону російського музичного продукту, проте є і протилежні думки.

«Однозначно за те, щоб надавати перевагу українській інформаційній продукції, зокрема музиці. Але, щоб забороняти, – це не принцип демократичної країни, і зокрема демократичного суспільства. Таким кроком вкотре скористається російське телебачення і покаже нас шовіністами. Тому, на мою думку, заборона російської музики – не найбільш правильне рішення», – відзначив житель Тернополя Іван Бойчук.

Ідея заборонити російську музику, належить молодим громадським активістам обласного центру. За їхніми словами, поширювати музичний продукт країни-агресора – ознака відсутності патріотичної позиції.

По материалам http://zz.te.ua/